Google My Business

Google My Business

Sitenizi Google Rehber‘e kayıt etmediniz mi? Sitenizi aramalarda ön plana çıkartmak ve adres bilgilerinizi google rehber’de yayınladığınızda ziyaretçileriniz sizi daha kolay bulabilirler. Google Business ile kayıt olmanın en önemli özelliği vermiş olduğunuz adresin % 100 kesin adres olması müşterilerinize güven verir ve Google üzerinde firmanızın prestiği artar.

Google Rehber

Kayıt hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken çok basit aşağıdaki formu doldurup bize göndermeniz yaklaşık 15 gün içerisinde Google firmasından gelecek olan zarftaki pin kodunu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu yaptığınız işlem ile aramalarda Firma adı, adresi, resimleri ve harita bilgileri yer alacaktır.  Böylelikle ziyaretçileriniz akıllı telefonlarını kullanarak firmanıza yol tarifi alabileceklerdir.

Google Business kullanmanın en önemli amacı bölgesel aramalarda sitenizin iletişim bilgileri ve web site adresinizin sol tarafta çıkmasını sağlamaktır. Bir önemli durum ise ziyaretçiler Google Harita üzerinden firma adınızı yazarak adres bilgilerini girmeden sizi otomatik bulabilecekler. Firmanız hakkında yorumlar yapacaklardır. Seo (Arama motoru optimizasyonu ) açısından çok önemli olan bu aşamayı mutlaka yaptırmanızda fayda vardır.

Google My Business İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ